0264 278 02 020532 792 63 12

Hoşgeldiniz. Bugün

ADABİRLİK

Ana Sayfa » ADABİRLİK

ADABİRLİK VİZYONU

 

            Arıcılarımızın, arıcılıktan en üst seviyede faydalanması ve ekonomiye katkıda bulunması birlik çatısı altında toplanmakla mümkündür. Birlik olmak maddi ve manevi güçleri birleştirmektedir. Ürettiği arı ürünlerini birliğimize satan ve ihtiyacı olan arıcılık malzemelerini birliğimiz sayesinde ucuza elde eden arıcı daha güvenle çalışacaktır. Hâlbuki ferdi olarak çalışan, pazarlama yerlerinden uzak birçok arıcılarımızın ürünü elinde kalmakta, bazen bunu yok fiyatıyla satmaya dahi hazır olarak çaresiz kalmaktadırlar. Arıcımız birlik ile tüm problemlerine yardımcı bulacak, daha fazla kazanç elde edecek, katkısız ve kaliteli ürünlerinden tüketicinin istifade etmesini sağlayacaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

        1.Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, çalışanlarımızın ve üyelerimizin katkısı ile resmi yönetmeliklere uygun faaliyetler gerçekleştirmek.

       2.Faaliyet gösterdiğimiz sektörde bölgemiz ekonomisine katkıda bulunmak çalışanlarımızın ve üyelerimizin mutluluğunu sağlamak.

        3.Her zaman güvenilir bir kuruluş olmak ve bu güvenin büyük bir sermaye olduğunun bilincinde olup bu sermayeyi sürekli arttırmak,

       4.Üyelerimizin menfaatlerini ön planda tutmak,

       5.Grup çalışmaları ile uyumu, yaratıcılığı ve başarıyı teşvik etmek,

       6.Birlik faaliyetinde öncü, örnek ve belirleyici olmak,

       7.Mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip her noktada sürekli iyileşmeyi temel felsefemiz olarak belirlemek kalite politikamızdır.

23 Aralık 2014

 • BİRLİK BAŞKANI

  Mustafa ÖR


 • İLETİŞİM BİLGİLERİ

  İLETİŞİM
  TEL: 0264 278 02 02
  FAX: 0264 278 02 05
  GSM: 0532 792 63 12
  E-MAİL: adabir54@hotmail.com